Aquapark Nemo Wodny Świat

  Zlokalizowany w centrum Dąbrowy Górniczej Aquapark - Nemo Wodny Świat to moje codzienne, kluczowe miejsce treningu pływackiego. Łatwy dostęp oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że basen sportowy (25m) świetnie nadaje się do realizacji najcięższych treningów.

  Ponadto każdy triathlonista doskonale zdaje sobie sprawę, że tak, jak ważny jest trening, tak samo ważna jest odpowiednia regeneracja i odnowa biologiczna. Dlatego systematycznie korzystam z masaży sportowych, jacuzzi, czy świata saun w części rekreacyjnej.

  Polecam!
  www.nemo-wodnyswiat.pl

Dąbrowa Górnicza

  Dąbrowa Górnicza to moje rodzinne miasto, tu się urodziłem i tu mieszkam. To miasto, z którego jestem dumny, które na przestrzeni ostatnich lat stało się miastem sportowym. Sprzyja temu nie tylko rozbudowana infrastruktura sportowa, ale także naturalne położenie. Znajduje się tu bowiem wiele obszarów leśnych z wytyczonymi ścieżkami biegowymi i rowerowymi, położonymi tak na płaskim, jak i pofałdowanym terenie, które umożliwiają realizację specjalistycznych treningów triathlonowych. Wszystko to pośród pięknej przyrody.

  Co niezwykle ważne i wyjątkowe zarazem, znajdujące się na terenie Dąbrowy Górniczej skupiska jezior umożliwiają przeprowadzanie treningów pływackich na akwenie otwartym.

  Zapraszam!
  www.dabrowa-gornicza.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.