Wejdź na szczyt!

  Triathlon jest dyscyplina niezwykle złożoną, każdy dystans różni się w swojej specyfice oraz przygotowaniach.

  Punktami wyjściowymi są – czas trwania wysiłku oraz intensywność. W miarę wydłużania dystansu zmienia się procentowy udział przemian energetycznych w organizmie człowieka. Jest to spojrzenie na wysiłek czysto trenerskie, które pozwala odpowiednio dobrać trening w tym szeroko rozumiane obciążenia w charakterze objętości oraz intensywności.

  Triathlon ma wiele oblicz. Każdy dystans różni się specyfiką oraz zasadami treningu, wymaga złożonego treningu w którym wiele rzeczy się wyklucza, przy równoczesnym współistnieniu wielu zależności pomiędzy bodźcami kształtującymi określone cechy motoryczne.

  Dobry trener nie tylko zna podstawy, ale też wie na czym polegają różnice, umie je dojrzeć i umiejętnie pokierować zawodnikiem tak, by płynnie następowała adaptacja do wysiłku, a forma sportowa rosła wraz z zbliżaniem się do głównego startu.

  Proces treningu w triathlonie jest bardzo złożony - wymaga cierpliwości, systematyczności i determinacji samego zawodnika, ale także mądrego trenera, który skutecznie poprowadzi zawodnika, kształtując krok po kroku jego formę tak, by w punkcie kulminacyjnym - wybrana impreza sportowa - była ona w szczytowej formie!

  Jeśli należysz do ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a ambicja i charakter to Twoje walory - triathlon to dyscyplina dla Ciebie.

  Niezależnie od tego, czy umiesz już pływać, czy znasz się na teorii i praktyce rzemiosła treningu, czy wiesz jak dobrać buty do biegania, jaki rower będzie dobry właśnie dla Ciebie, ja mam doświadczenie i wiedzę, która pozwoli odnieść nasz wspólny sukces!
Ten serwis korzysta z plików cookies.